Animex - Poduszki i Kołdry Puchowe

kołdra puchowa tree&goose

  Rozwiń filtry

  Wyświetlanie 1–21 z 22 wyników

  Cena

  Wyświetlanie 1–21 z 22 wyników

  Wyświetlanie 1–21 z 22 wyników

  Animex to polska firma, która doskonale zna się na tworzeniu niepowtarzalnych produktów wysokiej jakości. Kołdry i poduszki puchowe od tego producenta, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Cotti, to wyroby łączące w sobie wieloletnie doświadczenie, wiedzę i pasję do naturalnych tekstyliów, stylowych, funkcjonalnych i trwałych.

  Artykuły Animex powstają z myślą o maksymalnym komforcie, dlatego przy ich produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze materiały. Puch gęsi, który znajdziesz w naszej ofercie produktów Animex, to wyłącznie nowy, polski i czysty surowiec, starannie dobrany, pochodzący z najlepszych, lokalnych hodowli i sortowany ręcznie, antyalergiczny, antyroztoczowy i wolny od wszelkich substancji drażniących. Doskonale oczyszczony, staje się wypełnieniem zamkniętym w bawełnianym poszyciu, miękkim, delikatnym w dotyku i wytrzymałym.

  Wszystkie kołdry i poduszki puchowe Animex są ekologiczne, starannie wykonane, zdrowe i bezpieczne. Wysoki standard tych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, przyznawane według rygorystycznych kryteriów.

  W naszym sklepie znajdziesz kołdry i poduszki puchowe marek należących do Animex, takich jak: Bossanova, Notte, Tree&Goose, czy Yessen. Każda kolekcja wyróżnia się innymi zaletami, na pewno więc znajdziesz wśród oferty Animex kołdry i poduszki idealnie odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Sprawdź i przekonaj się sam, postaw na naturalne artykuły puchowe, które uprzyjemnią Ci odpoczynek i pozwolą poznać nowy poziom komfortu.