Kołdry Naturalne: wełniane, jedwabne, Tencel

My Alpaca

Rozwiń filtry

Wyświetlanie 1–21 z 22 wyników

Cena

Wyświetlanie 1–21 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 22 wyników

Kołdry naturalne to wyjątkowe produkty, którymi warto się rozpieścić. Są one przede wszystkim źródłem ogromnego komfortu snu – ekologiczne surowce, z których są wykonane, doskonale ogrzewają skórę, gdy tego potrzebujesz, rewelacyjnie chłoną wilgoć, pozwalają Twojemu ciału oddychać i zregenerować się podczas odpoczynku.

Niesamowicie przyjemne w dotyku, miękkie i delikatne, a z drugiej strony wytrzymałe i odporne na zniszczenie oraz eksploatację. Niewidoczne dla oka włókna, sploty i szwy tworzą strukturę trwałą i miłą dla skóry.
W sklepie internetowym Cotti znajdziesz wiele produktów z kategorii kołder naturalnych – wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie. Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu artykuły marek takich, jak: Hefel, Inter Widex czy My Alpaka. Możesz wybierać spośród dużej oferty rozmiarów oraz tkanin, tworzących poszycie kołder. Naturalne, ekologiczne materiały takie jak Tencel, bambus, bawełna, batyst pozwolą przenieść się każdej nocy na zupełnie nowy standard wygody snu i relaksu.