Kołdry Puchowe Całoroczne

Kołdra klimatyczna Piórex

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Kołdry puchowe są świetnym rozwiązaniem całorocznym. Ciepłe, puszyste i miękkie, przyjemnie otulają w zimne, mroźne noce oraz doskonale odprowadzają wilgoć i zapewniają dobrą cyrkulację powietrza podczas wysokich temperatur. Bez względu na porę roku gwarantują komfortowy sen i odpoczynek w doskonałych warunkach.

Modele całoroczne posiadają optymalną gęstość wypełnienia, na które składa się znakomitej najlepszej jakości naturalny puch gęsi. Pozyskiwany zgodnie z najwyższymi standardami, starannie selekcjonowany, prany i oczyszczany, utrzymuje swoją sprężystość i miękkość, idealnie rozkłada się na całej powierzchni kołdry dzięki odpowiedniemu przeszyciu i równomiernie ogrzewa ciało przez całą noc. Kołdry całoroczne mają również naturalne, eleganckie, delikatne i przyjemne w dotyku poszycia, zdobione piękną lamówką i w zależności od rodzaju kołdry, minimalistyczny kolor lub subtelny, ornamentacyjny żakardowy wzór. Najlepszej jakości tkanina, perfekcyjnie przeszyta w puchoszczelnym splocie, jest niezwykle trwała i funkcjonalna, wygodna i miła w dotyku, nawet po wielokrotnym praniu. Dzięki temu nasze kołdry naturalne całoroczne są odpowiednie dla każdej sypialni i każdych warunków.

Wszystkie nasze kołdry puchowe charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, starannie wyselekcjonowane, dobrane do potrzeb klienta surowce i materiały. Gwarantują to liczne certyfikaty, świadczące o spełnianiu surowych, restrykcyjnych norm i wymagań produkcji. Kupując produkty w Cotti, masz pewność, że kołdry i pozostałe tekstylia domowe spełnią Twoje najwyższe oczekiwania.