Kołdry Puchowe Zimowe

kołdra puchowa tree&goose

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naturalny puch gęsi spotykamy w produktach na sezon zimowy bardzo często. Ten wysokojakościowy, starannie wybrany i przygotowany, wypełnia także naturalne kołdry puchowe z naszej kolekcji zimowej. Dzięki zastosowaniu jedynie najlepszych materiałów oraz doskonałej produkcji, skupiającej się na każdym detalu, kołdry zimowe, które znajdziesz w Cotti, będą dobrym zakupem, z którego będziesz czerpał satysfakcję przez lata.

Naturalny puch gęsi, pozyskiwany w zgodzie z wysokimi standardami, wymaganiami i normami unijnymi, a także światowymi oraz z troską o środowisko, przejawia liczne właściwości, które świetnie sprawdzają się właśnie w kołdrach. Niezwykła miękkość i puszystość wypełnienia, potęgowana sprężystością i lekkością kołdry, wpływa na komfort wypoczynku. Owa lekkość zachowana jest również poprzez równomierne rozłożenie puchu, utrzymywanego na miejscu dzięki inteligentnie zaprojektowanym przeszyciom. Poszycie wykazuje się wysoką puchoszczelnością, a staranny szew materiału, bez względu na swój rodzaj, jest trwały i jednocześnie delikatny. Elegancki wygląd kołdry idealnie dopasuje się do Twojej sypialni, dodając jej stylu, szyku i odrobiny luksusu.

Jakość kołder puchowych potwierdzają certyfikaty, takie jak m.in. Oeko-Tex Standard, RDS czy Nomite. Świadczą one o spełnianiu restrykcyjnych norm i wymagających kryteriów doboru surowców, a także wysokiej dbałości o poziom produkcji i selekcję puchu. Szeroka oferta, którą proponujemy w naszym sklepie internetowym, sprawia, że na pewno znajdziesz model idealny dla siebie.