HEFEL - Ekskluzywne Kołdry I Poduszki

Hefel

Rozwiń filtry

Wyświetlanie 1–24 z 42 wyników

Cena

Wyświetlanie 1–24 z 42 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 42 wyników

Austriacka marka Hefel od wielu lat udowadnia, że doskonale zna się na tworzeniu unikalnych, ekologicznych tekstyliów. Światowy poziom produkcji, potwierdzony przez liczne certyfikaty i odznaczenia, opiera się na idealnych proporcjach tradycji, natury i innowacyjności. Najnowsze zdobycze techniki łączą się z wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie oraz ze zrównoważonym zarządzaniem.
>Ekologiczne, odnawialne surowce są fundamentem dla wytwarzania kołder, poduszek i pościeli Hefel, przez co są one nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego zdrowia, komfortu i samopoczucia. W trosce o najwyższą jakość surowców i końcowego artykułu wszystkie etapy produkcji są przeprowadzane przez austriackiego producenta, który poświęca maksymalną uwagę każdemu detalowi, od włókien wypełnienia, przez dobór tkaniny, aż po najmniejszy szew. Rezygnacja ze środków chemicznych na rzecz napowietrzania włókien skutkuje niepowtarzalną puszystością, miękkością i delikatnością, a specjalna technika pikowania utrzymuje ciepło dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.
Cenione i wyjątkowe tekstylia Hefel znajdziesz w sklepie internetowy Cotti. Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór najlepszych kołder i poduszek oraz pościeli. Każda noc spędzona w otoczeniu miękkich, oddychających i niezwykle przyjemnych w dotyku tkanin będzie przyjemnością, od której nie będziesz chciał/chciała rano się oderwać. Głęboki, regenerujący sen, luksusowy odpoczynek i relaks – kołdry i poduszki Hefel zapewniają poziom komfortu, który znajdziesz tylko u nas.