Inter Widex - Kołdry i Poduszki

Inter widex

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Inter Widex to polska marka, która od początku swojej działalności łączy w swoich produktach to, co najlepsze w nowoczesności oraz tradycji. Doświadczenie, pozyskiwane przez lata w branży tekstylnej i szeroka wiedza techniczna pozwalają wykorzystywać innowacyjne technologie, rozwijane i doskonalone w wielu częściach świata, dostosowując je do oczekiwań klientów i ich potrzeb.

Perfekcja, widoczna w każdym detalu poduszek i kołder Inter Widex, uzyskiwana jest dzięki wnikliwej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Miękkość, lekkość, puszystość, antyalergiczność i trwałość to cechy, które wykazuje każdy produkt tej marki. Wyjątkowa staranność przekłada się na wytrzymałość i unikalny standard, charakterystyczny dla kołder i poduszek Inter Widex. Łatwe czyszczenie i pranie pozwolą cieszyć się zaletami kołder i poduszek na dłużej.

W sklepie internetowym Cotti znajdziesz produkty Inter Widex w atrakcyjnych cenach. Poduszki i kołdry tej marki pomogą Ci zadbać o wygodny i zdrowy sen, w każdych warunkach.