Vossen - Szlafroki, Ręczniki Kąpielowe

Ręcznik Vossen Mystic

Rozwiń filtry

Wyświetlanie 1–21 z 115 wyników

Cena

Wyświetlanie 1–21 z 115 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 115 wyników

Austriacka marka Vossen, której produkty znajdziesz w naszym sklepie, to połączenie odrobiny luksusu, stylu i praktyczności, które każdy chce mieć w swojej sypialni i łazience. Na rynku tekstyliów domowych wyróżnia ją szczególna odpowiedzialność za ekologię, szacunek dla środowiska i ludzi, zarówno tych, którzy korzystają z produktów Vossen, jak i tych, którzy pracują nad ich wytwarzaniem. Wykorzystanie jedynie zielonej, odnawialnej energii oraz produkcja umiejscowiona w sercu Europy – ograniczająca ślad węglowy – wspiera ideały marki, skupiające się na równości, ekologii i przyjaznej ekonomii.

Vossen charakteryzuje wszystko to, czego oczekujemy od tekstyliów kąpielowych. Twórcy tych wyjątkowych produktów kierują się przede wszystkim tym, aby ich użytkownicy otrzymali jakość połączoną ze zrównoważoną produkcją, najlepszym składem, funkcjonalnością. Ręczniki i szlafroki Vossen można rozpoznać dzięki bogatym, intensywnym i urokliwym kolorom. Projektanci, zakochani w projektowaniu rzeczy pięknych, stawiają na trendy branżowe oraz uniwersalną urodę przyrody, w której nieustannie poszukują inspiracji.

Ponadczasowy, elegancki design, łączący w sobie tradycyjne wzory z nowoczesną produkcją i wykorzystaniem inteligentnych, całkowicie ekologicznych technologii. Wyłącznie najlepsze surowce, takie jak bawełna egipska, bawełna Supima czy tkanina Tencel, wykorzystywane przy tworzeniu miękkich, trwałych i wytrzymałych materiałów o unikalnych właściwościach. Innowacyjna technologia Airpillow, dzięki której produkty Vossen są niezwykle chłonne – absorbują wilgoć szybko, dokładnie i skutecznie; czemu cieszysz się suchą skórą, a tkanina nie nasiąka wodą i nie traci swojej puszystości. A wszystko to potwierdzone certyfikatami Öko Tex Standard 100, Step, Made in Green: masz pewność, że kupujesz ręczniki i szlafroki bezpieczne dla zdrowia, przyjazne dla skóry – także tej alergicznej i wrażliwej – oraz środowiska naturalnego.W ofercie marki Vossen znajdziesz ręczniki kąpielowe w różnych rozmiarach oraz szlafroki – damskie, unisex oraz dziecięce. Piękne kolory, które nie tracą intensywności oraz staranność wykonania zapewniają proste i szybkie pranie, nie wymagają szczególnej dbałości, oszczędzasz więc czas i energię.W naszym sklepie znajdziesz również linię produktów Vossen przeznaczoną specjalnie dla vegan [wegan] – wytworzonych bez użycia surowców i barwników pochodzenia zwierzęcego.