jakość puchu: D15

PIÓREX

/ Nr.Art.: P2364149

Piórex Kołdra Puchowa Klimatyczna Całoroczna Biała

606,00 870,00 

Pełna kontrola nad temperaturą, zarówno zimą, jak i latem, to tylko jedna z zalet modelu klimatycznego z linii ekskluzywnej.

Więcej informacji o produkcie | Sposoby płatności oraz wysyłka

Sposoby płatności:

Sposoby wysyłki:

Paczkomat InPost: 12,99 zł, Kurier DPD: 14,99 zł

30 dni na zwrot towaru / Darmowa wysyłka od 300 zł.

wysyłka gratis

Wysyłka: od 1 do 2 dni,

155X200
200x220
Dodaj Usuń Dodaj Usuń
Tkanina:

Bawełna

Wypełnienie:

90% puch gęsi

Kolory:
Biała Kołdra Puchowa Klimatyczna PIÓREX Całoroczna

Kołdra klimatyczna została zaprojektowana z myślą o optymalnej temperaturze snu podczas każdej pory roku. Posiada budowę kasetową: jest podzielona na komory, oddzielone od siebie przeszyciem, które zapobiegają przemieszczeniu się puchu i utrzymują odpowiednią objętość wypełnienia w komorach, a w konsekwencji równomierne rozłożenie temperatury i eliminację tak zwanych stref zimna. Dodatkowo pomiędzy komorami pozostawiono tunele powietrzne, izolujące chłodne powietrze i odprowadzające nadmiar ciepła. Pomaga to również w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgoci i cyrkulacji powietrza, pozwala skórze oddychać, a całemu ciału zrelaksować się i odpocząć.

Poszycie wykonano z bawełny, miękkiej, delikatnej i trwałej, a wypełnienie to polski puch gęsi bardzo dobrej jakości, gwarantujący sprężystość i puszystość kołdry. Model klimatyczny będzie odpowiedni także dla alergików, uczulonych na kurz domowy.

  • Kolor: biały
  • Typ: całoroczna
  • Tkanina/pokrycie: Inlet sanforyzowany 100% bawełna
  • Rodzaj przeszycia:  kaseta z tunelami powietrznymi
  • Konstrukcja: 5×7
  • Wypełnienie: polski puch gęsi ekstra 90% D15
  • Waga wypełnienia: 155×200 – 0,60 kg, 200×220 – 0,90 kg.

Pranie wodne w temperaturze do 40oC, nie chlorować, suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować, nie czyścić chemicznie.

Certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka .in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Tekstylia oznaczone tym certyfikatem spełniają wysoko humanoekologiczne wymagania.

NOMITE

oznacza, że wyroby przeznaczone są dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy. Dzięki specjalnej obróbce technologicznej w procesie prania, przy użyciu specjalistycznych środków piorących oraz suszeniu puchu w temperaturze 105°C zapewnia się temu naturalnemu wypełnieniu trwałą czystość. Dodatkowo poszycie kołder z logo NOMITE jest tak ścisłe, że roztocza domowe nie są w stanie przedostać się przez nie do środka kołdry. Certyfikat ten jest gwarancją, że dany wyrób jest odpowiedni dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego.

Downafresh

są znakiemi towarowym Europejskiego Zrzeszenia Przemysły Pierzarskiego i Pościelowego potwierdzającymi, że materiał wypełniający został przygotowany zgodnie z europejską normą EN 12935 ("Pierze i puch - Wymagania dotyczące higieny i czystości").

Marka

Tkanina

Bawełna

Rozmiar

,

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piórex Kołdra Puchowa Klimatyczna Całoroczna Biała”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dobierz do kompletu