PIÓREX

/ Nr.Art.: P17115

Piórex Trzykomorowa Poduszka Puchowa Kremowa

172,00 250,00 

Ekskluzywna poduszka składa się z trzech komór zapewniająca lepszy sen. Przeznaczona dla osób lubiących spać wysoko, miękko i wygodnie.

Więcej informacji o produkcie | Sposoby płatności oraz wysyłka

Sposoby płatności:

Sposoby wysyłki:

Paczkomat InPost: 12,99 zł, Kurier DPD: 14,99 zł

30 dni na zwrot towaru / Darmowa wysyłka od 300 zł.

wysyłka od 12,99 zł

Wysyłka: od 1 do 2 dni,

50x70
70x80
Dodaj Usuń Dodaj Usuń
Tkanina:

Bawełna

Wypełnienie:

90% puch gęsi

Kolory:

Ekskluzywna  poduszka puchowa trzykomorowa jest produktem, z którego zadowolony będzie każdy, kto szuka wygody, komfortu i rozwiązań, pozwalających spać wysoko, miękko ale zdrowo i bezpiecznie. Wypełnienie zostało rozmieszczone w trzech komorach: w komorze wewnętrznej wypełnienie stanowi 15% puchu gęsiego i 85% pierza. Zapewnia sprężystość utrzymując wysokość poduszki, natomiast komory zewnętrzne zawierają 90% puchu i 10% pierza i wpływają na miękkość oraz optymalne ułożenie głowy. W ten sposób cieszysz się zarówno niezwykłą miękkością, elastycznością i delikatną strukturą, jak i trwałym produktem, który nie straci swojego kształtu ani właściwości.

  • Kolor: kremowy
  • Tkanina/pokrycie: Inlet sanforyzowany 100% bawełna, splot 2/1, konstrukcja 40/40, gęstość 140g/m2
  • Rodzaj przeszycia: trzykomorowa
  • Wypełnienie: puch gęsi 15% D11 + polski puch gęsi 90%
  • Waga wypełnienia: 50×70 – 0,72 kg + + 0,11 kg, 70×80 – 0,90 kg + 0,18 kg.

Pranie wodne w temperaturze do 40oC, nie chlorować, suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować, nie czyścić chemicznie

Certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka .in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Tekstylia oznaczone tym certyfikatem spełniają wysoko humanoekologiczne wymagania.

NOMITE

oznacza, że wyroby przeznaczone są dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy. Dzięki specjalnej obróbce technologicznej w procesie prania, przy użyciu specjalistycznych środków piorących oraz suszeniu puchu w temperaturze 105°C zapewnia się temu naturalnemu wypełnieniu trwałą czystość. Dodatkowo poszycie kołder z logo NOMITE jest tak ścisłe, że roztocza domowe nie są w stanie przedostać się przez nie do środka kołdry. Certyfikat ten jest gwarancją, że dany wyrób jest odpowiedni dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego.

Downafresh

są znakiemi towarowym Europejskiego Zrzeszenia Przemysły Pierzarskiego i Pościelowego potwierdzającymi, że materiał wypełniający został przygotowany zgodnie z europejską normą EN 12935 ("Pierze i puch - Wymagania dotyczące higieny i czystości").

Marka

Rozmiar

,

Tkanina

Bawełna

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piórex Trzykomorowa Poduszka Puchowa Kremowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dobierz do kompletu