PIÓREX

/ Nr.Art.: P984497

Piórex Trzykomorowa Poduszka Puchowa White Flower

280,00 380,00 

Ekskluzywność tej kolekcji wyróżnia tkanina delikatna jak jedwab o splocie żakardowym i ornamentowym wzorze oraz unikatowa ozdoba – element Swarovski.

Więcej informacji o produkcie | Sposoby płatności oraz wysyłka

Sposoby płatności:

Sposoby wysyłki:

Paczkomat InPost: 12,99 zł, Kurier DPD: 14,99 zł

30 dni na zwrot towaru / Darmowa wysyłka od 300 zł.

wysyłka od 12,99 zł

Wysyłka: od 1 do 2 dni,

50x70
70x80
Dodaj Usuń Dodaj Usuń
Tkanina:

Bawełna żakardowa

Wypełnienie:

90% puch gęsi

SKU: P984497 Kategorie: ,

Ekskluzywna poduszka White Flower składa się z trzech komór, dwie komory zewnętrzne wypełnione są polskim puchem gęsim 90%, natomiast komora wewnętrzna polskim puchem gęsim 15% . Komora wewnętrzna zapewnia sprężystość utrzymując wysokość poduszki, komory zewnętrzne powodują miękkość i optymalne ułożenie głowy. Ekskluzywność tej kolekcji wyróżnia tkanina delikatna jak jedwab o splocie żakardowym i ornamentowym wzorze oraz unikatowa ozdoba – element Swarovski. Poduszki tego rodzaju są doskonałe dla osób lubiących spać wysoko. Jest to kolekcja wyrobów luksusowych z certyfikatem NOMITE, Downafresh, przeznaczona także dla osób uczulonych na kurz domowy.

  • Kolor: biały
  • Tkanina/pokrycie: Inlet o splocie żakardowym 100% bawełna splot 4/1, gramatura 119 g/m2
  • Rodzaj przeszycia: trzykomorowa
  • Wypełnienie: puch gęsi 15% D11 + polski puch gęsi 90% D04
  • Waga wypełnienia: 50×60 – 0,40 kg + 0,11 kg, 50×70 – 0,72 kg + 0,11 kg, 70×80 – 0,90 kg + 0,18 kg.

Pranie wodne w temperaturze do 40oC, nie chlorować, suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować, nie czyścić chemicznie.

Certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka .in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Tekstylia oznaczone tym certyfikatem spełniają wysoko humanoekologiczne wymagania.

NOMITE

oznacza, że wyroby przeznaczone są dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy. Dzięki specjalnej obróbce technologicznej w procesie prania, przy użyciu specjalistycznych środków piorących oraz suszeniu puchu w temperaturze 105°C zapewnia się temu naturalnemu wypełnieniu trwałą czystość. Dodatkowo poszycie kołder z logo NOMITE jest tak ścisłe, że roztocza domowe nie są w stanie przedostać się przez nie do środka kołdry. Certyfikat ten jest gwarancją, że dany wyrób jest odpowiedni dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego.

Downafresh

są znakiemi towarowym Europejskiego Zrzeszenia Przemysły Pierzarskiego i Pościelowego potwierdzającymi, że materiał wypełniający został przygotowany zgodnie z europejską normą EN 12935 ("Pierze i puch - Wymagania dotyczące higieny i czystości").

Marka

Rozmiar

,

Tkanina

Bawełna żakardowa

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piórex Trzykomorowa Poduszka Puchowa White Flower”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dobierz do kompletu