Hefel

/ Nr.Art.: hpo3

Podkład Na Materac Hefel Wellness Zirbe Sosna

801,00 1 750,00 

Podkład na materac Hefel WELLNESS ZIRBE STONE PINE z naturalnymi płatkami sosnowymi – pełen dobroczynnych, prozdrowotnych właściwości.

Więcej informacji o produkcie | Sposoby płatności oraz wysyłka

Sposoby płatności:

Sposoby wysyłki:

Paczkomat InPost: 12,99 zł, Kurier DPD: 14,99 zł

30 dni na zwrot towaru / Darmowa wysyłka od 300 zł.

wysyłka gratis

Wysyłka: od 1 do 2 dni,

100x200
90x200
140x200
160x200
180x200
200x200
Dodaj Usuń Dodaj Usuń
Tkanina:

Bawełna

Wypełnienie:

Płatki sosny, czysta nowa wełna

Podkład Na Materac Hefel Wellness Zirbe Sosna

Podkład na materac HEFEL 101 EDITION o właściwościach oddychających i perspirujących, a także regulujących temperaturę i problem wilgotności. Jest wypełniony nowoczesną włókniną TENCEL pochodzenia drzewnego – w pełni naturalną, zaś jego poszycie stanowi tkanina bawełniana. Podkład na materac znacząco wpływa na komfort snu, a dodatkowo pełni funkcję ochronną materaca. Jest nie do przecenienia dla osób z problemem potliwości, czy nie lubiących się przegrzewać.

Produkt jest wyposażony w gumki na narożnikach umożliwiające przytwierdzenie do materaca i zapobiegająca przesuwaniu.

Podkład na materac Hefel WELLNESS ZIRBE STONE PINE z naturalnymi płatkami sosnowymi – pełen dobroczynnych, prozdrowotnych właściwości. Wypełnienie stanowi mieszanka nie do przecenienia – drobne płatki drzewa sosnowego  i czysta nowa wełna.

Pozytywny wpływ drzewa sosny jest naukowo udowodniony i potwierdzony badaniami prowadzonymi na grupie osób dorosłych przez HUMAN RESEARCH INSTITUTE w Austrii. Wysokie stężenie enzymu Pinosylvin ma działanie uspokajające i chroniące serce, zmniejsza częstotliwość uderzeń serca i wzmacnia krążenie. Ponadto zwiększa aktywność nerwu błędnego – udowodniono, że zwiększona medycznie aktywność nerwu błędnego wykazuje działanie przedłużające życie. Sosna pobudza nerw błędny i wprowadza w stan głębokiego relaksu, a także harmonizuje i poprawia ogólne samopoczucie. Podobnie jak czyste, nowe wypełnienie z wełny, sosna jest także antybakteryjna, pomaga w dolegliwościach związanych z pogodą i ma właściwości samooczyszczające naturalnego wypełnienia.

Podkład na materac pełni funkcję ochronną, a także niesamowicie podnosi komfort snu stwarzając doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji. Gumki na brzegach ułatwiają mocowanie do materaca i zapobiegają przesuwaniu się.

Specyfikacja:

  • Kolor: biały
  • Wypełnienie: płatki z drzewa sosny, czysta nowa wełna
  • Poszycie: bawełna
  • Marka HEFEL – Austria
  • Waga: 700g/m2
  • Właściwości: produkt naturalny

Certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka .in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Tekstylia oznaczone tym certyfikatem spełniają wysoko humanoekologiczne wymagania.

WymiaryBrak danych
Marka

Rozmiar

, , , , ,

Tkanina

Bawełna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkład Na Materac Hefel Wellness Zirbe Sosna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dobierz do kompletu