Prześcieradła Jersey

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Prześcieradła Jersey są propozycją dla tych, którzy stawiają nie tylko na praktyczność tekstyliów domowych, ale też ich jakość. Duża popularność tego rodzaju prześcieradeł wywołana jest ich funkcjonalnością i uniwersalnością. Jersey to tkaniną niezwykle cienka, choć trwała i wytrzymała, która dodatkowo zachwyca miękkością i przyjemną w dotyku, puszystą strukturą. Gęsty splot włókien poprawia odporność materiału na zmianę kształtu lub rozciąganie – tkanina zachowa swój perfekcyjny wygląd i wymiar przez bardzo długi czas. Ponieważ jest cieńsza niż inne, będzie odpowiednia zarówno na wyższe, letnie temperatury, jak i niższe, zimowe warunki atmosferyczne.

Naturalny surowiec powoduje, że prześcieradła są odpowiednie dla każdego, także dla osób z wrażliwą, delikatną skórą. Świetnie odprowadzają wilgoć, pozwalają na swobodny przepływ powietrza i wspierają utrzymanie optymalnego poziomu ciepła, dzięki czemu podnoszą znacznie komfort snu. Lekkość i wysoka jakość potęgują wygodę odpoczynku.

Prześcieradła Jersey dostępne są w naszym sklepie internetowym w szerokiej ofercie barw oraz licznych wariantach wymiarów – bez problemu dopasujesz wybrany model do swojego łóżka. Kolory są odporne na blaknięcie, trwałe i nie spierają się, a kształt nie zmienia się pod wpływem prania i użytkowania. Czyszczenie i utrzymanie w dobrym stanie jest niezwykle proste. Liczne certyfikaty, przyznane za właściwości ochronne i jakościowe, potwierdzają, że zakup naszych prześcieradeł i innych produktów do sypialni będzie bardzo dobrą decyzją.