Prześcieradła Ze Ściągaczem

Rozwiń filtry

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Cena

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Prześcieradło ze ściągaczem to uniwersalna i funkcjonalna wersja klasycznego modelu, która powstała w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, doceniających inteligentne, praktyczne rozwiązania. Dzięki ściągaczowi, który wszyty jest na brzegach materiału, prześcieradło można założyć na materac, nie martwiąc się, że zmieni ono swoje położenie w trakcie nocy. Perfekcyjnie naciąga się i dopasowuje do powierzchni materaca, przylegając do niego nawet na rogach – wszystko dzięki lekko okrągłym krawędziom.

Prześcieradła z naszej oferty są odpowiednie dla osób wrażliwych i szukających komfortowego snu, niezakłóconego przez możliwość przesuwania się prześcieradła lub jego rolowania na brzegach. Wysoka jakość materiału, potwierdzona przez certyfikaty i zadowolenie naszych klientów, spełnia wysokie wymagania specjalistów i użytkowników. Piękne kolory, odpowiednia grubość i miękkość, delikatność w kontakcie ze skórą: prześcieradła od Cotti są chętnie wybierane ze względu na swoje liczne zalety.

Nasze produkty są proste do utrzymania w czystości, nie blakną pod wpływem prania i czasu, zachowują swój kształt i gęstość splotu. Trwałe i wytrzymałe, sprawdzają się w każdej sypialni, nawet tej dziecięcej i młodzieżowej. Pomagają zachować wygodę snu, idealnie komponują się z pościelą i stylem pomieszczenia. Świetnie odprowadzają wilgoć, dbają o prawidłowy przepływ powietrza, pozwalają skórze oddychać. Będą odpowiednie także dla alergików i osób wrażliwych. Sprawdź szeroką ofertę naszych prześcieradeł, także tych ze ściągaczem i wybierz dla siebie model, który pomoże Ci w codziennym odpoczynku.