Kołdry Antyalergiczne

Kołdra Antyroztoczowa piórex

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kołdry syntetyczne wybierają najczęściej osoby, którym zależy na atrakcyjnej cenie oraz właściwościach antyalergicznych. Zastosowanie syntetycznych włókien powoduje, że tekstylia domowe nie wywołują alergii oraz nie stają się skupiskiem roztoczy, kurzu i innych czynników drażniących. Dzięki regularnemu czyszczeniu, praniu i trosce o stan produktu, jest on niezwykle trwały, wytrzymały i nie wywołuje reakcji alergicznej u osób wrażliwych. Niektóre modele wykazują również cechy antystatyczne i antyroztoczowe.

Kołdry antyalergiczne są lekkie i puszyste, wypełnione sprężystymi włóknami o wykończeniu rurkowym lub silikonowym. Uzyskuje się w ten sposób doskonałą termoizolację lub miękkość, utrzymującą się także po praniu. Poszycie, naturalne lub syntetyczne, zapewnia przyjemne dla skóry, delikatne otulenie i ciepło, a także dobrą cyrkulację powietrza, bez względu na porę roku, i odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Staranne szycie i wykończenie gwarantuje trwałość kołdry, a przeszycie w jeden ze wzorów utrzymanie równomiernego wypełnienia. Zyskujesz w ten sposób komfort snu i warunki idealne do odpoczynku.

Kołdry antyalergiczne, które znajdziesz w naszej ofercie, dostępne są w różnych wielkościach i o różnej gęstości wypełnienia. Wersje całoroczne i letnie pozwalają dobrać stopień izolacji ciepła do Twoich potrzeb. Bez problemu wybierzesz dla siebie wersję idealną. Liczne certyfikaty potwierdzają ich jakość i antyalergiczność, a zastosowane rozwiązania cieszą się uznaniem klientów, co potwierdza ich skuteczność.