Kołdry Antyalergiczne

Kołdra Antyroztoczowa piórex

Rozwiń filtry

Wyświetlanie 1–22 z 28 wyników

Cena

Wyświetlanie 1–22 z 28 wyników

Wyświetlanie 1–22 z 28 wyników

Kołdry syntetyczne wybierają najczęściej osoby, którym zależy na atrakcyjnej cenie oraz właściwościach antyalergicznych. Zastosowanie syntetycznych włókien powoduje, że tekstylia domowe nie wywołują alergii oraz nie stają się skupiskiem roztoczy, kurzu i innych czynników drażniących. Dzięki regularnemu czyszczeniu, praniu i trosce o stan produktu, jest on niezwykle trwały, wytrzymały i nie wywołuje reakcji alergicznej u osób wrażliwych. Niektóre modele wykazują również cechy antystatyczne i antyroztoczowe.

Kołdry antyalergiczne są lekkie i puszyste, wypełnione sprężystymi włóknami o wykończeniu rurkowym lub silikonowym. Uzyskuje się w ten sposób doskonałą termoizolację lub miękkość, utrzymującą się także po praniu. Poszycie, naturalne lub syntetyczne, zapewnia przyjemne dla skóry, delikatne otulenie i ciepło, a także dobrą cyrkulację powietrza, bez względu na porę roku, i odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Staranne szycie i wykończenie gwarantuje trwałość kołdry, a przeszycie w jeden ze wzorów utrzymanie równomiernego wypełnienia. Zyskujesz w ten sposób komfort snu i warunki idealne do odpoczynku.

Kołdry antyalergiczne, które znajdziesz w naszej ofercie, dostępne są w różnych wielkościach i o różnej gęstości wypełnienia. Wersje całoroczne i letnie pozwalają dobrać stopień izolacji ciepła do Twoich potrzeb. Bez problemu wybierzesz dla siebie wersję idealną. Liczne certyfikaty potwierdzają ich jakość i antyalergiczność, a zastosowane rozwiązania cieszą się uznaniem klientów, co potwierdza ich skuteczność.