Poduszki antyalergiczne

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Poduszki antyalergiczne, dostępne w naszej ofercie, są idealnym rozwiązaniem dla alergików i osób wrażliwych na wszelkie substancje drażniące, także te chemiczne. Zastosowana technologia produkcji chroni przed gromadzeniem się alergenów w każdej postaci. Niektóre z naszych modeli są również antyroztoczowe: powstrzymują przed namnażaniem się tych pasożytów, które także wywołują alergie i mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Część oferty posiada ochronę antystatyczną, rozładowującą energię elektryczną z powierzchni skóry, co znacznie poprawia komfort snu.

W naszym sklepie znajdują się jedynie najlepszej jakości poduszki antyalergiczne, dostarczane przez sprawdzonych, doświadczonych i cenionych producentów tekstyliów domowych. Dobrane specjalnie do każdego typu produktu surowce są starannie selekcjonowane i sprawdzane tak, aby zapewnić Ci wygodę snu, trwałość produktów i satysfakcję z zakup u nas. Poszycia naszych poduszek są miękkie, miłe w dotyku i wytrzymałe, nie podrażniają skóry, nie tracą kształtu pod wpływem czyszczenia czy użytkowania. Wypełnienie stanowią włókna syntetyczne, dzięki swojej strukturze wspomagające prawidłową izolację cieplną, odprowadzenie wilgoci i cyrkulację powietrza. Poduszki są dostępne w różnej gęstości wsadu, co ułatwia dobranie odpowiedniej wysokości podparcia głowy, wpływającej na zdrową postawę kręgosłupa podczas snu.

Poduszki od Cotti posiadają liczne certyfikaty, potwierdzające jakość materiałów oraz staranne, sumienne wykonanie, dokładne szycie i dobranie odpowiedniego dla produktów splotu poszycia.