Poduszki puchowe

Piórex poduszka trzykomorowa

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Poduszki puchowe są doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które stawiają na doskonale wyselekcjonowane, ekologiczne surowce oraz nadzwyczajną wygodę i komfort snu. Z naszym sklepie internetowym znajdziesz poduszki puchowe, które dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań, a które także pomogą prawidłowo zadbać o zdrowy sen i kręgosłup.

Odpowiednie dobranie poduszki jest istotne dla nocnego wypoczynku. Musi być ona sprężysta, puszysta, miękka i przyjemna dla skóry. Powinna być optymalnie wypełniona, aby podtrzymać górny odcinek kręgosłupa i odciążyć go podczas snu oraz aby dopasować się do preferencji osoby śpiącej w zakresie gęstości wypełnienia oraz wysokości. Wszystkie te wymagania spełniają poduszki puchowe od Cotti. Dodatkowo naturalny materiał pomaga odprowadzać wilgoć, jest delikatny dla skóry twarzy, dopasowuje się do kształtu głowy i szyi. Szeroki wybór powoduje, że bez trudu znajdziesz model dla siebie i swoich najbliższych.

Puch gęsi, który znajdziesz w naszych poduszkach naturalnych, jest jednym z najlepszych materiałów na wypełnienie. Nie ubija się, zachowuje równomierne rozłożenie dzięki podziałowi na komory, nie traci swoich zalet. Staranne przygotowanie puchu, na które składa się m.in. pranie w wysokiej temperaturze, eliminuje potencjalne alergeny i sprawia, że wypełnienie poduszek jest odpowiednie także osób wrażliwych. Puch, poszycie, wykonane z najlepszej jakości materiałów naturalnych i staranne szycie składają się na produkt, który doceni każdy miłośnik naturalnych tekstyliów do sypialni.

Poduszki puchowe oferujemy w rozmiarach: 40×40, 50×60, 50×70, 50×80, 65×65, 70×80, 80×80.