Notte - Kołdry i Poduszki Puchowe Premium

Rozwiń filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Marka Notte to produkty dla każdego, kto chce zaznać odrobiny luksusowego, komfortowego wypoczynku w swojej sypialni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, najwyższej jakości surowców, trosce o każdy, nawet najmniejszy detal i doskonalonej przez lata ręcznej technice, produkty te zachwycają trwałością i elegancją. Liczne certyfikaty, m.in. Nomite i PremiumGold Label potwierdzają wysoki poziom, jaki marka ta reprezentuje.

Notte jest jednym ze znaków należących do Animex Foods. Docenionym nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie i na świecie producentem i eksporterem puchu gęsiego w tym także tych najbardziej wymagających, jak rynek japoński.

Jedną z cech, za sprawą których Notte spełnia wysokie oczekiwania , jest niezwykła czystość wykorzystanego puchu. Biały, gęsi puch z własnej produkcji, pozyskiwany zgodnie z restrykcyjnymi normami, wypełnia kołdry i poduszki wszystkich kolekcji marki Notte. Optymalna sprężystość i antyalergiczność tych tekstyliów potwierdza, że jest to najlepszy wybór do każdego domu.