PIÓREX - Kołdry Puchowe, Syntetyczne oraz Poduszki

piórex white flower kołdra puchowa

Rozwiń filtry

Wyświetlanie 1–21 z 32 wyników

Cena

Wyświetlanie 1–21 z 32 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 32 wyników

Piórex jest polską firmą, która już od wielu lat dba o jakość snu swoich klientów.  Zlokalizowana w centrum Wielkopolski, od połowy XX wieku nieustannie doskonali swoje wyroby i poszerza wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników ich wyrobów pościelowych. Wszelkie innowacje, regularne szkolenia i wdrażane unowocześnienia służą stworzeniu produktów jeszcze doskonalszych i bardziej komfortowych.

Producent ten specjalizuje się w tworzeniu kołder i poduszek zarówno naturalnych, z najwyższej jakości puchu gęsiego, jak i syntetycznych, wykorzystujących liczne włókna wspomagające wygodę, bezpieczeństwo i komfort wypoczynku. Połączenie tradycyjnych rozwiązań, nowoczesnej technologii i pasji owocuje produktami, które doceniane są nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Pełna kontrola produkcji gwarantuje zadowolenie i satysfakcję z zakupu. Liczne certyfikaty jakości, antyalergiczności, antyroztoczowych właściwości czy wypełniającego wnętrze puchu, zdobywane na przestrzeni lat potwierdzają, że produkty Piórex reprezentują wysoki standard, praktyczność i jakość, na jaką zasługujesz.

Kołdry i poduszki Piórex dostępne są w naszym sklepie zarówno w wersjach klasycznych, prostych i funkcjonalnych, jak i luksusowych wersjach z puchem gęsim starannie wyselekcjonowanym i pozyskiwanym w zgodzie z najwyższymi standardami. Oryginalne wzornictwo, liczne zastosowane udogodnienia, poszycia z naturalnych materiałów o inteligentnym splocie powodują, że produkty te są trwałe, wytrzymałe, niezwykle miękkie i puszyste. Poszczególne modele wyróżniają się nie tylko charakterystyką i wypełnieniem, ale także stylem, elegancją i uniwersalnym, subtelnym kolorem.

Piórex oferuje zarówno modele całoroczne, jak i sezonowe: letnie oraz zimowe, a także wersje dla dorosłych i dzieci. Każdy z nich cechuje najwyższej jakości wypełnienie, przyjemne w dotyku poszycie, dokładne i sumienne szycie. Dzięki temu wszystkiemu masz pewność, że obudzisz się wypoczęty, radosny i gotowy na wyzwania kolejnego dnia.

Piórex oferuje kołdry puchowe w rozmiarach: 135×200, 155X200, 200×220, 230×240, 260×240, natomiast poduszki: 40×40, 50×70, 70×80.